ERCAN SERTEL LOJİSTİK

Firmamız üreten, tedarik eden, lojistik hizmetleri sağlayan bir kuruluş olarak Ercan Sertel Lojistik markasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Biz lojistik markası olarak her zaman müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına cevap verip, onlarla iş birliği içerisinde ilişkilerimizi sürdürüyoruz.

Günümüzde insanlar ihtiyaçlarını karşılayabilmek için hem üretiyor hem de tüketiyorlar. Bizim işimizde işte tam bu iki ihtiyacın arasında gidip geliyor. Bizim işimiz ürün ve hizmetlerin istenilen yere istenilen zamanda tedarik edilip, ulaştırmak oluyor.

Ercan Sert, 1993 yılında ilk olarak nakliyeye adım atarak başlamıştır. Şirketimiz kurucusu Ercan Sert, yaptığı işlerle güven kazanarak, kısa sürede bir çok firmanın güvenini kazanmıştır. Güvenle gelen yıllar beraberinde dostlukları getirmiş ve bölgesinde lider marka haline gelmiştir. 2001 yılında mermer madenciliğine girerek, madencilik sektörüne de adım atmıştır.

Misyonumuz


-Bölgemizin önde gelen firmalarından biri olarak ERCAN SERTEL LOJİSTİK; Türkiye’nin her yerine hizmet vererek kendi markası ve sloganını yaratmıştır.

-İşimizi en iyi şekilde yaparak, her zaman kulak vererek, onların ihtiyaçlarına en uygun seçenekler sunarak, sadece nakliye değil her alanda lojistik desteği sağlayarak, müşterilerimizi ‘Yükseğe Taşıyoruz.’.

Vizyonumuz


-Markamızı her zaman en yüksekte tutarak kalitesini giderek artırmak.

-Bilgimizi ve iş gücümüzü her zaman taze tutarak, teknolojimizi en üst düzeye taşımak.

BELGELERİMİZ